بیشتر بدانید!

من یگانه مهاجر هستم، مدیر اسپایرال و دانشجوی دکترای زبان و ادبیات فرانسه در دانشگاه تهران. بخشی از فعالیت‌های من به شرح زیر هستند:

 • ممتحن رسمی آزمون‌‌های دلف از فرانسه
 • مدرس ادبیات انگلیسی در مدرسه بین الملل نیکو از سال ۱۴۰۰
 • مدرس زبان فرانسه در کانون زبان ایران از سال ۱۳۹۶
 • ذارنده گواهی فرانسه پیشرفته C1 از دانشگاه ژنو، سؤییس
 • دارای مدرک زبان انگلیسی تافل iBT
 • بازیگر زن برگزیده در سومین جشنواره دانشجویی تئاتر فرانسوی‌زبان در ایران
 • شرکت در مسابقه تئاتر فی‌البداهه به زبان فرانسه در بیروت، لبنان
 • نویسنده کتاب قاصدک‌های کاغذی
 • چاپ عکس‌های هنری در مجله بین المللی گیشوس
 • دانش‌آموخته بیش از ۱۵۰ ساعت آموزش روش تدریس به بزرگسالان و کودکان در بخش فرهنگی سفارت فرانسه در تهران و توسط دکتر گرگوار بروت، رئیس آلیانس فرانسز لیون
 • آشنا به زبان‌های اسپانیایی، عربی، لاتین و فارسی میانه
دانلود رزومه خانم یگانه مهاجر

در حقیقت اسپایرال جایی است که ما کمک می‌کنیم با آموزش‌های ساده، علمی و مؤثر، هر کسی در هر جایی، با استفاده از مهارت‌های زبانی زندگی‌اش را بهتر کند، تا دنیا جای بهتری برای زندگی کردن بشود.

ما در این وب سایت، ضمن آموزش‌های رایگان بی‌شمار، به ارائه دوره‌ها، محصولات و مباحث آموزشی در حیطه مهارت‌های شفاهی زبان، یعنی مهارت‌های شنیداری و گفتاری، و مهارت‌های کتبی زبان، یعنی مهارت‌های نوشتاری و درک مفهوم متن می‌پردازیم.

علاوه بر این‌ها، ما تمام تلاش خودمان را به کار می‌بریم تا شما در این مسیر مهارت‌های یادگیری خودتان را تقویت کنید، تا نه تنها در حوزه زبان، بلکه در سایر زمینه‌ها هم به یک یادگیرنده ماهر تبدیل بشوید.

سفرهای حضوری

در اسپایرال ما معتقدیم که بهترین تجربه‌های زبانی، تجربه‌هایی هستند که همه حواس پنجگانه شما رو معطوف به خود کنند. به همین ترتیب، ما در کنار سفرهای مجازی، سفرهای حضوری رو هم برای شما تدارک دیدیم تا بتونید مهارت‌های زبانی خودتون رو در دنیای واقعی هم به کار ببرید.

سفرهای حضوری ما تجربه‌های فراموش نشدنی هستند که بین آموخته‌های شما و زندگی واقعی شما پلی مستحکم بنا می‌کنند تا بتونید سفر زبانی‌تان رو بهتر ادامه بدید.

سفرهای حضوری

سفرهای مجازی

انسان قرن ۲۱ انسانیه که دریافته وقتش از همه چیز ارزشمندتره و باید اون رو صرف مهمترین اولویت‌های زندگیش کنه و برای اینکه بتونه سریعتر به اهدافش دست پیدا کنه، کارهایی که اولویتش نیست رو میتونه به صورت مجازی انجام بده تا به اولویت های مهمترش در زندگی برسه.

در اسپایرال ما معتقدیم که آموزش مجازی بخشی از مسیر یادگیری ما رو تسهیل می‌کنه، از هزینه‌های رفت و آمد به مقدار زیادی کم می‌کنه و زمان مفیدتری رو برای آموزش در اختیار ما قرار می‌ده. مهم‌تر این که آموزش مجازی، آموزشیه که در دسترس‌تر از همیشه است و شما می‌تونید از هر جای دنیا ازش بهره‌مند بشید.

به همین دلیل، تمام سعی ما در اسپایرال، ارائه بهترین آموزش‌ها در فضای مجازیه و ما هر روز در تلاشیم تا کیفیت آموزش‌های مجازی خودمون رو بیش از پیش ارتقاء بدیم.

سفرهای مجازی

محصولات منحصر بفرد، بومی‌سازی شده و رایگان

در اسپایرال ما معتقدیم که آموزشی مفید است  که به کار شما بیاید و شما چیزی را که احتیاج دارید یاد بگیرید تا بتوانید به کمک آن خودتون رو بهتر بیان کنید.

ما گام به گام همراه شماییم تا به شما کمک کنیم به مهارت‌هایی دست پیدا کنید که در سفر زندگیتون، هر جا که هستید، بتونید خودتون رو به یک زبان دیگر بیان کنید و در این راستا، تیم اسپایرال تلاش می‌کند محصولات با کیفیتی رو درجهت رفع کمبود‌های آموزش زبان (به ویژه آموزش‌هایی که توسعه فردی رو در خود لحاظ نمی‌کنند) متناسب با اهداف شما در زندگی تهیه کند و به این ترتیب سطح کیفی آموزش زبان را گام به گام در کشور ارتقاء بدهد.

ما به خوبی می‌دانیم که آموزش، مهم‌ترین رکن پیشرفت و تعالی یک کشور است و این تعالی جز با پیشرفت و خودسازی تک تک ما محقق نمی‌ شود.

در اسپایرال ما تلاش می‌کنیم محتوای علمی – کاربردی از کاربردی‌ترین و به روزترین مطالب سرتاسر جهان را با شرایط کشور عزیزمان بومی سازی و منطبق کنیم و عمده آن‌ها رو به صورت رایگان در اختیار مردم و مخاطبین خودمون قرار بدیم.

محصولات ما

راهنمایان ما

مجموعه اسپایرال از راهنمایان آموزش دیده و حرفه‌ای در بالاترین سطح آموزشی تشکیل شده که هدفشان تسهیل سفر شما است. راهنمایان ما آموزش دیده‌اند تا شما را در چالش‌های سفرتون به بهترین‌ نحو راهنمایی کنند و تجربه‌ای منحصر به فرد از یادگیری رو برای شما به وجود بیارند.

راهنمایان ما

شبکه اجتماعی تخصصی

ما معتقدیم که سفر با کاروان و تور سفری جذاب‌تر، کم خطرتر و مفیدتره. به همین دلیل ما در سایت اسپایرال بخش ویژه‌ای رو با عنوان «لینک: سفرنامه‌های من» ایجاد کرده‌ایم که در آن می‌تونید همسفران خودتون رو پیدا کنید، دیگران رو دنبال کنید، دیگران شما رو دنبال کنند و سفرنامه‌های همدیگر رو ببینید و نظر بدید.

کوله‌بار من

سفر به سرزمین‌های زبان نیازمند پاسپورت و کوله باری از وسایل ضروریه. کوله‌بار شما متعلق به شماست. بخشی که می‌تونید از همه چیز با خبر بشید و همه چیز رو کنترل کنید. مشاهده عملکردتون در اسپایرال، مرکز پیام‌ها، نوشتن و پیش‌نویس کردن سفرنامه‌تون، ذخیره کردن دفترچه‌های راهنما، دسترسی به وسایل ضروری و مشاهده همه سفرهاتون در یک جا و غیره…! همه و همه در این بخش تحت کنترل شماست.

سفرنامه های شما

جایی برای به اشتراک‌گذاری ایده‌ها، ماجرا‌ها و خاطرات سفر‌های مجازی و حضوری‌ شما. در این‌جا می‌توانید ناب‌ترین و بهترین‌ سفرنامه‌ها رو پیدا کنید و خود شما هم می‌توانید به آسانی داستان‌ها، ماجراها و ایده‌هاتون رو در هر زمینه‌ای بنویسید و به اشتراک بگذارید. به این ترتیب هم تمرین بسیار خوبی برای نویسندگی کرده‌اید، هم بازخوردهای متنوعی می‌گیرید و هم ایده‌های جالبی به ذهن شما می‌رسد که میتواند به شما در سفر زبانی‌تان کمک کند.

سفرنامه های شما